Vytisknout
Zobrazeno: 457

Jak jsem zjistila, že (ne)mám velikost 48

Vánoce 2016 a já si vesele vybaluji dárky, a ačkoliv je mi už 33, pořád mě to baví. Ta atmosféra Vánoc, štědrovečerní večeře a nakonec vybalování dárků.

Letos to bylo už trochu jiné, protože mám 18 měsíční dítko, které už také tuto atmosféru začínalo nasávat a chápat jí.

 

Ale přesto, kouzlu rozbalování dárků ještě zcela nepropadlo jako já 

A tak si rozbaluji, v očích radost malého dítěte a mezi dárky na mě vykouklo krásné tričko.

 

Tak se tak kochám, koukám jak je veliké a dlouhé, neboť nemám ráda trička pouze k pupíku a říkám si, že ta délka bude asi na hraně, ale to zjistím, až si ho zkusím.

 

No nakonec ke zkoušení došlo až druhý nebo třetí den, ale co je hlavní je, že mi krásně padlo.  Délka super a ani nebylo moc upnuté ani volné. Krása.

 

A pak to přišlo, můj zrak zabrousil na vnitřní stranu trička, abych se podívala co je to za velikost a oči se mi zvětšily na šestinásobek 

 

Tričko je velikosti 48???!!

To jsem to dopracovala říkám si s úsměvem.

 

Pravdou je, že číslování je prostě jiné, než běžně bývá. Moje velikost je běžně M. Případně 38-42 jak u kterého kousku a značky.

 

Tímto svým příběhem s tričkem číslo 48 bych vám hlavně chtěla ukázat to, že není důležité, jaká velikost je na oblečení uvedena. Některé značky mají číslování jiné. Nenechte si od výrobců oblečení vnutit myšlenku, že jste „tlusté“,  vy nejlépe víte, jak vypadáte.

 

Znám ze své dřívější zkušenosti, že mě to také občas vykolejilo, když jsem si v obchodech jako je Terannova chtěla zkusit svoji velikost 36 a už od pohledu by se do ní nedostalo ani dítě. V tomto obchodě mi byla malá i velikost 42. Vím moc dobře, jak to dokáže nejednu z vás rozhodit a pak se jen dostanete do stresu a není výjimka, že při vašem rozhodnutí zhubnout nastavíte jen zbytečně špatnou cestu.

 

Kupujte si oblečení takové, které se vám líbí, ve kterém se cítíte dobře a vykašlete se na to, jaká je to velikost.

 

Zajímá vás JAK ZÍSKAT PĚKNÉ PEVNÉ TĚLO I PO 30, dočtete se to v mém eBooku ZDE>>

Dokážete si sama sestavit efektivní trénink a získat tak tělo, o kterém sníte.