Je už sice „po Vánocích“, ale ještě není všemu konec. Období mezi svátky je pořád ještě trochu nebezpečné, a tak je potřeba zachovat si své psychické zdraví.

Ale jak na to, že.

Chcete trávit období Vánoc v klidu, míru a pohodiččce. Místo toho, objíždíte návštěvy, rodinu, kamarádi vás zvou „na skleničku“ a vy jezdíte

a hodujete a možná, že z toho nemáte úplně super pocit, protože se dlouhou dobu, nebo možná celý rok snažíte zhubnout, udržet se fit a teď tohle.

Ze všech stran se na vás valí věty typu:

  • Jsou Vánoce, tak se netrap a dej si, můžeš.
  • Začni až od Nového roku, teď to stejně nemá cenu.

nebo naopak…

  • Když budeš jíst přes Vánoce všechno možné, víš kolik práce budeš mít po Novém roce?

Jeden neví, co si z toho má vzít, kde je ta pravda, co je dobře, a tak vaše psychické zdraví místo klidu, míru a pohodičky dostává pěkně zabrat.

Já jsem přes Vánoce úplně v pohodě. Jak to dělám? Jednoduše.

 

Vánoce jsou krásné období, není to žádný zakletý časoprostor, kdy je buď vše zakázané nebo povolené. Je to prostě normální ač sváteční čas. Jaký je důvod prožívat toto období jinak? Jaký je důvod, vyjet z kolejí, které vám vyhovují, cítíte se skvěle, pohodově a vyměnit je za cestu plnou stresu a obav.

Tolik žen se bojí Vánoc, protože „zase přiberou“, ale proč? Protože je všude cukroví, kterému nedokážete odolat? Protože je všude spousta jídla, alkoholu a jiných lákadel? A jaké je lákadlo, které vás vedlo do doby, než začaly Vánoce?

 

Byla to krásná postava, kterou chcete v létě ukázat? Zdraví? Ukázat sobě nebo možná někomu, kdo vám nevěří, že to dokážete? ANOOO! To je ono a je to lepší než to cukroví, vždyť je to jen mouka, máslo a cukr… no dobře v této kombinaci to ve finále asi někomu chutná, mě tedy moc ne.

 

Vánoce jsou krásný čas, ale zkuste se jimi opravdu nestresovat, žijte jako doposud a uvidíte, v jaké psychické pohodě budete.

 

Máte ráda zdravé jídlo? Tak si ho uvařte/dejte. Ráda cvičíte nebo víte, že vám pohyb prospívá? Tak si zacvičte. Vyjděte si na procházku. A klidně si i dejte ke kafi kousek cukroví, po pár kouskách nepřiberete, buďte v pohodě a bude vám fajn. Pokud si ale říkáte, že cukroví nedokážete sníst jen trochu, zase jsme u toho bodu, kdy si rekněte, co je pro vás lepší lákadlo, vaše zdravé fit a štíhlé tělo nebo nějaké cukroví?

Je to o vašich prioritách.

Nevidím důvod proč si říct, že si na Vánoce nebudete odpírat a začnete od Nového roku. Pokud chcete mít a udržet si štíhlé tělo, pak to co jste dělala dosud, není žádné odpírání, je to váš nový, lepší a zdravější životní styl, který můžete určitě porušit, ale ne to brát tak, jako že si něco odpíráte a teď si budete „užívat“. To není správné psychické nastavení a v takovém případě nevím, jak se vám bude dařit si dlouhodobě udržet tělo, které získáte.

Vyměňte větu:

„Teď si dopřeju co mám ráda a začnu až od Nového roku.“

za

„Je mi dobře v mém životním stylu pořád, i teď přes Vánoce.“

 

Víte kolik žen bude v lednu skuhrat, jak přibralo? A vy budete v pohodě, spokojená, krok napřed a nad věcí. Pořád, nejen před Vánoci, ale i během nich.

I na Silvestra se dá vše zmáknout. Vybírat si taková jídla ze stolů plných jídla, která odpovídají vašemu stylu stravování, to ostatní nechte jiným.

 

P.S Cvičíte, ale nejste si jistá, zda správně? Chtěla byste trénink, který přesně odpovídá vaší postavě? Pak mrkněte sem, mám pro vás řešení.

 

>>řešení zde<<

 

Přidejte se ke mně do uzavřené skupiny a formujte své tělo opravdu efektivně.

>>ZDE<<

 

Hezký vánoční čas.

Eva

Facebook Fit a v pohodě